Hakkımızda

DAC CONSULTUNG GROUP
Şirket kültürümüz, vizyonumuz ve misyonumuz hakkında tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DAC Consulting Group olarak, müşterilerimize ithalat – ihracat danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, proje danışmanlığı, hibe, devlet destekleri, konularında önemli hizmetler sunuyoruz.

İhracat danışmanlığı hizmetimizle markalarımızın ihracat departmanı olarak çalışmalar yürütüyoruz. Çalıştığımız kurum ve kuruluşları güçlendiriyor; etkin, sürdürülebilir ve rekabetçi ticaret anlayışıyla hizmet verdiğimiz firmaları uzmanlıkla donatıyoruz.

Türkiye ve global şirketlerin uluslararası pazarlarını ve ticaretini büyütmelerini desteklemek amacıyla ihracat, yönetim, destek, hibe, yatırım teşvik ve dijital pazarlama alanlarında kesintisiz hizmet sunuyoruz. Dış ticareti çevreleyen karmaşıklıkları anlıyor; uzmanlık, destek, rehberlik ve doğru stratejiler ile dış ticaretin her aşamasında firmalarımıza destek oluyoruz.

Türkiye’nin en iyi danışmanlık firmalarından biri olma parolası ile yola çıktığımız günden beri,hedeflerimiz doğrultusunda azimle çalışıyor, birinci sınıf hizmet ilkemizle, amacımızdan sapmadan bu yolda sizlerin de desteği ile ilerliyoruz.

Ankara merkez binamız ve İstanbul ofislerimizde hizmet ağımızı genişleterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tecrübe, gençlik ve dinamizmin birbirini tamamladığı 70’ten fazla profesyonel çalışanımızla hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

4+

YILLIK

DENEYİM

4+

YILLIK

DENEYİM

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; Globalde güvenirlik oluşturmak, değişimin içinden geleceğe doğru şirketlerin karlılığını maksimum seviyeye taşımaktır. Çağdaş yönetim anlayışı ilkeleri ile çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumumuz için önderlik eden bir rol model olmaktır.

Misyonumuz; Danışmanlık sektöründe benzersiz çalışma şekli olan departman hizmeti mantığıyla, firmalarımızın performanslarını iyileştirerek sürdürülebilir büyümeye destek sağlamaktır.

Profesyonel Ekip
Global Projeler
Satış Hedefleri
Performans Desteği