Skip links

Hakkımızda

Şirket kültürümüz, vizyonumuz ve misyonumuz hakkında tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DAC Kurumsal

Hakkımızda

DAC Danışmanlık ve İş Geliştirme olarak, müşterilerimize ithalat – ihracat danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, yatırım danışmanlığı, proje danışmanlığı, hibe, devlet destekleri, konularında önemli hizmetler sunuyoruz. İhracat danışmanlığı sisteminden daha çok markalarımızın ihracat departmanı olarak çalışmalar yürütüyoruz. Çalıştığımız kurum ve kuruluşları güçlendiriyor, etkin, sürdürülebilir ve rekabetçi bir şekilde ticaret yapmak için uzmanlıkla donatıyoruz. Türkiye ve global şirketlerin uluslararası pazarlarını ve ticaretini büyütmelerini desteklemek amacıyla ihracat, yönetim, destek, hibe, yatırım teşvik ve dijital pazarlama alanlarında kesintisiz hizmet sunuyoruz. Dış ticareti çevreleyen karmaşıklıkları anlıyoruz ve uzmanlık, destek, rehberlik ve doğru stratejiler ile dış ticaretin her noktasında firmalarımıza destek oluyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda Türkiye’nin en iyi danışmanlık firmalarından biri olma parolası ile yola çıktığımız günden beri, azimle çalışarak birinci sınıf hizmeti ilke edinerek, amacından sapmadan bu yolda sizlerin de desteği ile ilerliyoruz. Ankara merkez binamız ve İstanbul ofislerimizde hizmet ağımızı genişleterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tecrübe, gençlik ve dinamizmin birbirini tamamladığı 60 kişilik profesyonel ekibimizle hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz.

DAC Kurumsal

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; Danışmanlık sektörüne yeni bir soluk getirerek ihracat departman hizmeti sayesinde üreticilerle maksimum başarıyı yakalamak ve bu başarıyı arttırarak sürdürmek amacındayız.

Misyonumuz; Müşterilerimizi sürdürülebilir ihracat ile tanıştırarak, kapsamlı bir Pazar araştırma raporu sayesinde doğru pazarlarda nitelikli ihracat yapıyor hale getirmektir.

DAC Kurumsal

Kurulduğumuz 2019 yılından itibaren elde ettiğimiz bazı uluslararası değerler.

İş ağımızı ve başarılarımızı genişletirken her anımızı sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

70+
Ülke
90%
Proje Başarısı
50+
Uzman Ekip
30+
Sektör
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.