fbpx
Skip links

Hakkımızda

Şirket kültürümüz, vizyonumuz ve misyonumuz hakkında tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DAC Kurumsal

Hakkımızda

DAC Danışmanlık ve İş Geliştirme olarak, müşterilerimize ithalat – ihracat danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, proje danışmanlığı, hibe, devlet destekleri, konularında önemli hizmetler sunuyoruz.

İhracat danışmanlığı hizmetimizle markalarımızın ihracat departmanı olarak çalışmalar yürütüyoruz. Çalıştığımız kurum ve kuruluşları güçlendiriyor; etkin, sürdürülebilir ve rekabetçi ticaret anlayışıyla hizmet verdiğimiz firmaları uzmanlıkla donatıyoruz.

Türkiye ve global şirketlerin uluslararası pazarlarını ve ticaretini büyütmelerini desteklemek amacıyla ihracat, yönetim, destek, hibe, yatırım teşvik ve dijital pazarlama alanlarında kesintisiz hizmet sunuyoruz. Dış ticareti çevreleyen karmaşıklıkları anlıyor; uzmanlık, destek, rehberlik ve doğru stratejiler ile dış ticaretin her aşamasında firmalarımıza destek oluyoruz.

Türkiye’nin en iyi danışmanlık firmalarından biri olma parolası ile yola çıktığımız günden beri,hedeflerimiz doğrultusunda azimle çalışıyor, birinci sınıf hizmet ilkemizle, amacımızdan sapmadan bu yolda sizlerin de desteği ile ilerliyoruz.

Ankara merkez binamız ve İstanbul ofislerimizde hizmet ağımızı genişleterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tecrübe, gençlik ve dinamizmin birbirini tamamladığı 70’ten fazla profesyonel çalışanımızla hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

DAC Kurumsal

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; Globalde güvenirlik oluşturmak, değişimin içinden geleceğe doğru şirketlerin karlılığını maksimum seviyeye taşımaktır. Çağdaş yönetim anlayışı ilkeleri ile çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumumuz için önderlik eden bir rol model olmaktır.

Misyonumuz; Danışmanlık sektöründe benzersiz çalışma şekli olan departman hizmeti mantığıyla, firmalarımızın performanslarını iyileştirerek sürdürülebilir büyümeye destek sağlamaktır.

DAC Kurumsal

Kurulduğumuz 2019 yılından itibaren elde ettiğimiz bazı uluslararası değerler.

İş ağımızı ve başarılarımızı genişletirken her anımızı sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

70+
Ülke
90%
Proje Başarısı
70+
Uzman Ekip
30+
Sektör
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.