Amacınız ister şirketinizi büyütmek ister kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz stratejinizi belirlemenizde doğru kararlar almanızda ve bunları hayata geçirmenizde size uçtan uca hizmet verir.

DAC Dış Ticaret, firmaların ihtiyaçlarını belirleyip spesifik çözümler üretmektedir. Üretmek ve verim sağlamak şirketler için iki ana unsurdur. Danışmanlık becerisine ve niteliklerine sahip olan yönetim dışı çalışanlar sayesinde şirket organizasyonunda çözüm önerilerinin geliştirilmesi ve doğru zamanlarda uygulamaların yapılması, firmamız tarafından sağlanır.

Marka danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, iş akış şeması oluşturma, insan kaynakları yönetimi, pazarlama-tanıtım, personel eğitimi ve gelişimi verdiğimiz hizmetler arasındadır. DAC Dış Ticaret, firmanızın büyümesini en üst düzeye çıkarma, nesnel tavsiyelerde bulunma ve değer kazandırma ile ilgili faaliyetler yürütmektedir. Sorunların daha hızlı çözümü ve firmanın durum tespiti için SWOT, PEST ve rakip analizi gibi verilerle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.